Acest website foloseste cookie-uri pentru a furniza vizitatorilor o experienta mult mai buna de navigare si servicii adaptate nevoilor si interesului fiecaruia.

"Cookie"-urile au rolul de a facilita accesul si livrarea serviciilor folosite de utilizator de internet, precum personalizarea anumitor setari (limba, tara, preturi afisate in moneda nationala).

 

Unitatea de invatamant Formatiuni de studiu
cu activitate online ca urmare
existentei cazurilor de Covid-19
Perioada de functionare online
COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI  XI B, VIA 11 - 24.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI  VIII 14 -27 10 2021
COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI  IA, VA 15 -28.10.2021
COLEGIUL ECONOMIC CĂLĂRAȘI  XIID 19.10.-01.11.2021
COLEGIUL NAȚIONAL NEAGOE BASARAB OLTENIȚA JUD CĂLĂRAȘI XII A 11.10.2021-25.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL NEAGOE BASARAB OLTENIȚA JUD CĂLĂRAȘI VIII 18.10.2021-31.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL NEAGOE BASARAB OLTENIȚA JUD CĂLĂRAȘI XI C 19.10.2021-01.10.2021
COLEGIUL NAȚIONAL NEAGOE BASARAB OLTENIȚA JUD CĂLĂRAȘI X D 20.10.2021-02.11.2021
COLEGIUL NAȚIONAL NEAGOE BASARAB OLTENIȚA JUD CĂLĂRAȘI  XI A 19.10.2021-01.11.2021
G.P.N. ”ZÂNA FLORILOR” INDEPENDENȚA GRUPA MICĂ 13.10.2021-26.10.2021
GRADINITA AMICII  GRUPA MICA PITICII  18-31 OCTOMBRIE 
GRADINITA AMICII  GRUPA MICA FURNICUTELE  18-31 OCTOMBRIE 
Grădinița cu program normal nr 1 Clasa aIV a și clasa a VII a 15.10.2021-29.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.1 1 21.10 2021 - 3. 11.2021
GRADINIȚA CU PROGRAM NORMAL NR.4 CLINCIU GRUPA MIJLOCIE 12.10.2021 - 25.10.2021
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT „ȚARA COPILĂRIEI” GRUPA MARE „ȘTRENGARII” 09-23.10.2021
LICEUL AGRICOL SANDU ALDEA CALARASI XI-B 09.10-22.10.2021
LICEUL AGRICOL SANDU ALDEA CALARASI XII-A 15.10-28.10.2021
LICEUL AGRICOL SANDU ALDEA CALARASI IX-A 19.10-01.11.2021
Liceul Pedagogic ,,Stefan Banulescu" Calarasi Clasa a X-a C 11.10-24.10.2021
Liceul Pedagogic ,,Stefan Banulescu" Calarasi Clasa a XI-a A 13.10-26.10.2021
Liceul Pedagogic ,,Stefan Banulescu" Calarasi Clasa a XII-a A 13.10.2021-26.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC ”ÌON GHICA” OLTENIȚA CLASA X A 12.10.2021 – 26.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC „DUILIU ZAMFIRESCU ” DRAGALINA IX A 15.10.2021-29.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN GEORGE CĂLINESCU PREGĂTITOARE 07.10.2021-21.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE BALCESCU OLTENITA X C ÎNV. PROFESIONAL 08-21.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE BALCESCU OLTENITA XID  08-21.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE BALCESCU OLTENITA XI A INV.PROFESIONAL 13-26.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE BALCESCU OLTENITA XI F  13-26.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR 1 BORCEA  a XII-a 14.10.2021-28.10.2021
LICEUL TEHNOLOGIC NR 1 BORCEA  a III-a 19.10.2021 - 02.11.2021
LICEUL TEHNOLOGIC TRANSPORTURI AUTO CALARASI CLS. A XI- A D 15.10.2021-29.10.2021 
Liceul Teoretic Mihai Eminescu VI A 08 OCT.-22 OCT. 2021
Liceul Teoretic Mihai Eminescu XI A  09 OCT.-25 OCT. 2021
Liceul Teoretic Mihai Eminescu XII A 09 OCT.-25 OCT.2021
ȘCOALA ALEXANDRU VLAHUȚĂ OLTENIȚA IV 10.10.2021-24.10.2021
ȘCOALA ALEXANDRU VLAHUȚĂ OLTENIȚA III 20.10.2021-01.11.2021
SCOALA GIMNAZIALA "SPIRU HARET" OLTENITA I C 16.10.-29.10.2021
SCOALA GIMNAZIALA "SPIRU HARET" OLTENITA V B 19.10.-01.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE VÂLSAN” INDEPENDENȚA I B 16.10.2021-29.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE VÂLSAN” INDEPENDENȚA VIII B 16.10.2021-29.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE VÂLSAN” INDEPENDENȚA V B 11.20.2021-24.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CAROL I” CĂLĂRAȘI TOATE FORMATIUNILE DE STUDIU 11 - 24.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU” CĂLĂRAȘI II A 12.10.2021-25.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU” CĂLĂRAȘI II B 12.10.2021-25.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU” CĂLĂRAȘI IV C 18.10.2021-31.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU” CĂLĂRAȘI IV D 18.10.2021-31.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU” CĂLĂRAȘI VI A 15.10.2021-28.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „NICOLAE TITULESCU” CĂLĂRAȘI VIII E 15.10.2021-28.10.2021
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU CALARASI VIII A 18.10.2021 - 31.10.2021
Scoala Gimnaziala C-tin Teodorescu - Soldanu 1 13.10.2021-26.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE MANU BUDEȘTI VI 12.10.2021 - 25.10.2021
SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL ULMENI  III 8 - 21.10.2021
SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE MOISIL ULMENI  VII 12 - 25.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IANCU ROSETTI, ROSEȚI VIII B 15 - 29.10.2021
Școala Gimnazială Mircea Vodă Călărași a IV-a A 18.10.2021 -01.11.2021
Școala Gimnazială nr 1 Chirnogi  II 18.10.2021-31.10.2021
Școala Gimnazială nr 1 Chirnogi  III 14.10.2021-27.10.2021
Școala Gimnazială nr 1 Chirnogi  IV 14.10.2021-27.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 BORCEA  CLASA A VIII - A 20.10.2021 - 3.11.2021
SCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DRAGALINA IV A 21.10.2021-04.11.2021
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DRAGOŞ VODĂ 1 18.10.2021 - 22.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DRAJNA VI A  11.10.2021-24.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PERIȘORU 1 11.10.2021 - 24.10.2021
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CIOCANESTI CLASA A III-A A 11.10.2021-25.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LEHLIU-GARĂ  II A 18.10.2021-31.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LEHLIU-GARĂ  CP A, I B , IV A , V B 19.10.2021-01.11.2021
ȘCOALA GIMNAZIALA NR.1 SĂRULEȘTI GARĂ GRUPA MIJLOCIE 11.10.2021-25.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 VLAD ȚEPEȘ CLASA aVIII a 11.10.-25.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ NR. 1 CĂLĂRAȘI Clasa a IV-a B 13.10.2021- 26.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SPECIALĂ NR.1 CĂLĂRAȘI Clasa pregătitoare 15.10.2021 - 28.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAI VITEAZUL” CĂLĂRAȘI I A 17.10.2021- 30.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAI VITEAZUL” CĂLĂRAȘI II B 17.10.2021- 30.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAI VITEAZUL” CĂLĂRAȘI II C 18.10.2021-31.10.2021
ȘCOALA GIMNAZIALĂ”MIHAI VITEAZUL” CĂLĂRAȘI II D 21.10.2021- 03.10.2021
ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 CLINCIU CLASA I 12.10.2021 - 25.10.2021